19 typov mužov na zoznamkách, na ktorých si dávaj pozor!

19 typov mužov na zoznamkách - Nájdeš sa medzi nimi?Pri prechádzaní ženských profilov na Pokeci som narazil na skvost.

A to doslova!

Dlho som sa tak dobre nezasmial.

Istá žena dala dokopy 19 typov chlapov, ktorí chodia na zoznamky a spolupatrične varuje aj ostatné ženy, aby ušetrili čas aj energiu a nezaplietli sa s týmito chlapmi.

Takže ak si žena, určite si prečítaj zoznam nižšie (a určite sa ti pri každom type vybaví aspoň jeden chlap, ktorý do daného profilu spadá).

Dosť na úvod, poďme na to:

 

1. Námorník

Tento typ zásadne loví v stojatých vodách a neustále chce každú ženu bozkávať na mušličku, či po nej kĺzať svojím úhorom.

Na svoje úlovky čaká trpezlivo a niekedy sa stane, že so svojím návrhom začne až po slušnom pozdrave, či po pár vetách neutrálneho rozhovoru.

Ale pozor! V každom prístave naňho čaká žena a kopec detí.

 

2. Fekalista

Miluje rozprávať a ponúkať olizovanie všetkých otvorov, ritiek, nechá sa ocikávať, pije kdečo z človeka vytečie, zapichne svoje vidly do akéhokoľvek hnoja.

Jeho spotreba Canestenu (what is it: „Canesten“?) tým pádom veľmi rastie a je rád, že naň netreba recept. Rád olizuje záchodové misy, kefy a podlahy.

Niekedy svoje fotky zverejní a normálny človek prevráti svoj žalúdok naruby a vyvráti včerajší obed. Pozor, nepíšte o tom, lebo to príde vylízať! Ženy, ktoré si nepotrpia na hygienu, majú veľkú šancu nájsť lásku svojho života.

 

3. Fetišista

Ponúka, že za finančnú odmenu odkúpi prádlo, topánky, podprsenky, ponožky, akékoľvek zvršky, ktoré sú použité. Niekedy pýta rady, ako sa obliekajú silonky či iné, čisto ženské veci.

Čo potom s tými vecami robí, je len ťažko predstaviteľné, preto rád šteklivo opisuje všetky praktiky. Normálnemu človeku sa zdvihne žalúdok, jemu sa dvíha… ego?

Je v podstate neškodný, len veľmi otravný. Po finančnej stránke je dosť vyšťavený, preto nemá predplatené Plus a nevie, komu sa už ozval s ponukou. Odporúčam blokovať.

 

4. Mamičkin cicíček

Väčšinou sa jedná o veľmi mladé kúsky s malými …….. skúsenosťami. Mamičkin cicíček vyhľadáva zásadne od seba staršie ženy s fotkami a žiada o zaučenie v láske.

Po večeroch ho mama zbije jak hada, lebo si nespravil domáce úlohy a z matiky má zas päťku. Na nete preto hľadá mamičku, ktorá by ho poľúbila a ktorej určite nebude vadiť jeho predčasná ejakulácia, poďobaná tvár, riedke ochlpenie a je v podstate rada, že ju osloví mladé mäsko.

Pozor!!! Mnohí sú pod zákonom, alebo tesne nad, čo nie je žiadna výhra. Mama by im mala kúpiť LEGO alebo autodráhu, nech majú čo po večeroch s kamarátmi robiť.

Odporučte mu, nech sa zdokonalí v „ručných prácach“ (zatelefonuje Anči Dlaňovej) a počká si pár rôčkov, kým mu podrastie… mozog.

 

5. Submisívny chudáčik

Muž, chlapec, dedo s touto diagnózou potrebuje dostať riadne cez hubu! Úplne seriózne! Prosí o ponižovanie, bitku, potupu v akejkoľvek forme. Dokonca sprístupní svoje erotické (hahaha) fotky, len aby ste ho mohli potom vydierať.

Nechápem, kde v sebe schovávajú mužské hormóny a či sú vôbec schopní sexuálneho aktu. Často si zväzujú genitálie a deformujú ich čímkoľvek.

Sú masochisticky zameraní. Nikdy nebudú mať veľa peňazí, lebo „rohožky“ sú lacné a oni určite nie sú tými, kto si utiera riaditeľské topánky.

 

6. Narcis

Tento tu sa veľmi ľúbi. Určite má doma zrkadlo aj na záchode, aby sa vedel primerane tváriť pri výrobe konečného produktu trávenia. Svoje neerotické fotky má prístupné každému a doslova vás núti pozrieť si ich.

Na nich je v polohe svalnatého Adonisa v napresovaných plavkách či len tak ukazuje 400 uhlov pohľadu na svoje tehličky. Plešinu neprizná, prehadzovačky neuznáva. Radšej vyholí.

V rozhovore všetko vzťahuje na svoju osobu a aj keď mu budete opisovať svoj pôrod, on s nepochopením bude vysvetľovať, ako bolestivo si natrhol šľachu pri posilňovaní.

Obťažuje len sám sebou, jeho chtíč je malý ako jeho scvrknuté guľky. Utekajte, lebo sa unudíte!

 

7. Telefonista

Pre babenky, ktoré nemajú ostych posielať fotky svojich intímnych partií, ideálny muž. Za fotku v nohavičkách či bez, cicuchy von či dnu v čipke, kolienka od seba či spolu v predklone… za všetko zaplatí kredit.

Potom bude otravovať nielen na nete, ale pri podaní telefónneho čísla aj na mobile. Keďže má pocit, že si predplatil erotickú linku, nečakajte pri pozdrave odpoveď „Ahoj!“ , ale niečo v zmysle „ Cicka, dáme niečo cez telefón? Som tak nadržaný!“

Ak si vaša mama niekedy požičiava telefón, tohto týpka odmietnite. Veď čo by sa stalo, keby pozrela MMS určenú pre vás od telefonistu? A olizovanie záchodovej misy by bola tá najslušnejšia, čo by poslal.

Odhaľ Systém okamžitého stretnutia

Prihlás sa na webinár ZDARMA, na ktorom ti odhalím unikátny systém, vďaka ktorému som si dohodol cez internet stretnutie s 52 ženami (väčšinou ešte v ten deň) maximálne do 10 správ, bez jediného centu za platené služby zoznamiek či dokonalého výzoru. A prezradím ti, ako môžeš môj postup okopírovať aj TY.

 

8. Milionár

Ponúka všetky možné službičky (fajku, orálik, análik, kukanie cez skype na jeho „ručnú akciu“ s trápnym koncom pľutia minijogurtíku na klávesnicu,…) za vysokú finančnú odmenu.

200 eurami počnúc, 1000 a viac končiac. Niekedy ponúkne diskrétne erotické stretnutia za neskutočné peniaze. Klame, až sa mu mach na riti zelená! Dostal sociálne dávky a už strúha geroja!

Milionár nie je odkázaný na Pokec či sociálne randenie. Má na každom prste päť kočiek a radšej zdrhne na rybačku, akoby mal zase len tie orgány okukovať na nete.

 

9. Onanista – masturbátor

Športovec telom aj duchom. Ani nepozdraví a ide hneď na vec. Oslovuje napríklad: „Chceš vidieť, ako sa urobím?“ , alebo „Hádaj, čo teraz robím?“. Určite nežehlí či nepíše seminárku.

Je to nezrelý jedinec s pozitívnym prístupom k ručným prácam. Jeho guľky sú zvyknuté na výrobu veľkého množstva… jogurtu (?), preto potrebuje denne vy…dojiť, aby mu to nešlo na mozog.

A je mu fakt jedno, koho tým bude obťažovať. V jeho podstate prevláda opočlovek, s minimom príležitostí normálneho koitálneho spojenia s opačným pohlavím. Jeho ruka je jeho najlepšia kamarátka a vždy bude.

Môže sa stať, že si na svoju klobásku (pároček) ledva dočiahne, lebo je rozkysnutý zo žrania za počítačom a minimom pohybu. Obchádzajte veľkým oblúkom! Zaručene smrdí a vyzerá jak sviňa po týždňovom oplodňovaní chlieva.

 

10. 4% (akože)

Má ženský nick a pravdepodobne aj fotku stiahnutú niekde na nete. Osloví ženu s ponukou zvrhlého sexu. Ide o prieskumníka, ktorý sa nudí a hľadá v teplejších vodách. Je to chudák, pretože ho hneď odhalíte. Je vulgárny a bez úrovne.

Žiadna žena sa nevyjadruje jak nadržaná štetka, ktorá dlho nemaľovala. On (ona) ostáva len na úrovni fantázií (mužských… vankúšové bitky v spodnom prádle, skúšanie podprseniek v kabínke,…), pretože nerozumie, že ženám ide v prvom rade o spojenie duší a až potom tiel.

Niektorí sú tak primitívni, že ak odmietnete ich návrh ako mužovi (mužský nick), v ženskom nicku budú vychvaľovať veľkosti a neskutočné dobrodružstvo seba samých. Blokovať!

 

11. Trpezlivý

Je veľmi ťažko rozpoznateľný, môže sa javiť ako jeden z normálnych. Pôsobí slušne, niekedy kultivovane a dáva si načas. Slušne zdraví, témy na rozhovor bývajú neutrálne alebo filozofické. Môže trvať aj niekoľko týždňov, kým sa „vyfarbí“.

Väčšinou rozoberá niekoľko žien odrazu. Má aktivované plus, má sofistikované metódy a s každou ďalšou ženou ich vylepšuje. Riadi sa osvedčeným spôsobom chovu kureniec, kde sa každý týždeň do kurína privedie pár maličkých a v čase porážky môže každý týždeň spracovať rovnako staré kusy.

Má ich v zásobe niekoľko, aby sa nefrustroval pri neúspešnom pokuse. Tu platí zásada, že akonáhle začne zisťovať informácie, ktoré profil neobsahuje, ide mu o viac, ako len o pokec.

Pozor! Je rafinovaný a často vytiahne informácie, ktoré by ste za iných okolností nikomu nedali. Keď má pocit, že mu dôverujete, vytiahne sexuálne témy. Okamžite prerušte kontakt, lebo je zvrhlík. Nie je len jedno kuriatko v jeho očku.

 

12. Schizofreni(c)k

Má veľmi veľa nickov. Medzi nimi aj ženské. Pokiaľ ide o inteligenta, je veľmi nebezpečný. Ale väčšinou sa riadi svojim penisom, čo mu odoberá krv z oblasti mozgu, takže jeho IQ sadnutím k pokecu rýchlo klesá.

Pokiaľ má za sebou pár kôl „ručných prác“, myslí mu to lepšie. Nemáva Plus, preto často oslovuje niekoľkokrát tú istú ženu. Ak sa vám bude zdať, že sa niekto prihovára rovnakou vetou ako niekto druhý, skúste si odsledovať oba nicky.

Býva totiž prihlásený na obidvoch a v rovnakom čase sa aj odhlasuje. Takéhoto človeka ignorovať! Kto vie, s koľkými ženami si vypisuje? Je to závislák bez normálneho života. Ráno skôr zapne počítač, ako sa vymočí. A to je už diagnóza.

 

13. Hot and top (po našom hotentot)

Že žiadne veľké písmená? Nerieš. Že žiadna diakritika? Dnes sa to nenosí. Len vás môže sr… hnevať, že netušíte, kde jeho veta končí, medzerník tiež používa chaoticky, všetko pôsobí ako súvetie od absolventa špéci školy.

Uvediem príklad: “kde si pod trtkat”. Koniec príkladu. Akože sa pýta, že kde som? Či sa ide potrtkať sám? Či mám ísť trtkať? Či pod čím je čo? Jednoducho je dement bez poznatkov o minime gramatických pravidiel.

Je veľmi sebavedomý, po prelúštení asi ponúka horúci sex s vrcholom Jurošáku (kopčok tutoľa za mojim mestom). Ani sa nepokúšajte odpovedať, lebo nepochopí a bude strašne hrešiť a nadávať.

 

14. Zaklínač

Môže zo začiatku pripomínať kohokoľvek z vyššie aj nižšie uvedených kategórií. Ale pri odmietnutí sexu, alebo nebodaj odhalení jeho pravej identity, zaradením ho do zbierky úchylov, začne zo seba súkať zaklínadlá a privolávať rôzne choroby.

Privoláva mykózy, rakovinu všetkého, najmä rodidiel, pŕs, rôzne hniloby, výtoky,… Pre ženy s nadhľadom veľmi zábavné, pre slabšie žalúdky okamžite blokovať alebo sa sťažovať administrátorovi.

Pozor! Tento typ je skutočne debil! Je agresívny a môže sa stať, že zaútočí z iného nicku. A tu končí sranda. Blokujte a nereagujte. Keď sa zarýpe do hovna, len viac smrdí.

 

15. Ženáč

Netají sa tým, že je ženatý. Jednoducho takmer hneď po pozdrave dá návrh, či si nechcete užiť so ženatým. Choré to stvorenie a chudera jeho žena. Ak ho hneď nezrušíte, bude sa sťažovať na nedostatok ženinej pozornosti, jej lásky, každodenné nedorozumenia.

Asi ešte nepočul o manželskej poradni, či nerozumie, že vysedávaním na pokeci manželstvu nepomáha. Je blbec a chudera každá, čo mu zožerie jeho rozprávočku. Ktorá z vás mu uverí, môže od neho čakať len nôž do chrbta a veľa sĺz.

 

16. Pobožný

Tento muž nemusí byť doslovne Pánbožkár, ale často ho spomína. Takmer s istotou môžem povedať, že jeho druhý nick ste museli nejakým spôsobom uraziť, odmietnuť, ponížiť, či nejak strápniť.

Privoláva Armagedon na vašu rodinu, božie tresty, pýta sa, či nemáte Boha pri sebe,… Proste ujetý magor to je! Keby fakt veril v Boha, musel by vedieť, že Boh odpúšťa a božie meno sa nadarmo neberie do huby. Nevyrovnaný to jedinec, ktorý potrebuje mať posledné slovo.

Nechajte ho v tom. Nech sa cíti byť nadčlovekom. Hoci od opočloveka nemá ďaleko. Nech si naďalej užíva liečiky od psychiatra a robí zo seba supersamca. My vieme svoje.

 

17. Zahraničník

V profile má uvedené nejaké zahraničie. Tak nech kecá s inostrancami! Ako je možné, že sa prihovoril žene z Hornej Lomnej? Lebo sedí v Hornej Lomnej tiež! Potrebuje byť zaujímavý, éto vsio.

Opýta sa napríklad, aké máte vonku počasie a ohuruje tým, že vie tri veci popredu. Napríklad pozná suseda spoza lazov, či program v kine, hoci je v Austrálii. Neverte mu ani slovo.

Ak sa chcete zabaviť, OK. Naťahujte ho ako strunu, až sa prezradí. Ale pozor! Vie si získať svojim „tajomnom“ sympatie a potom sa len ťažko rozhodnete aj po nevhodných dotazoch blokovať.

Ani mu neodpovedajte! Proste zahraničníka ignorovať. Je málo pravdepodobné, že bude normálny (je ľahké byť generálom po vojne).

 

18. Prestarnutý mládenec

Môže sa stať, že má uvedený vysoký (ako pre koho) vek. Napríklad 65 rokov. Alebo má uvedený 45 a v skutočnosti má +10. V žiadnom prípade tento muž nechce pokecať. Drvivá väčšina hľadá partnerku.

Ak sa prihovára mladším ročníkom, ide o zvrhlíka. Ak sa vekovo približuje vášmu veku (samozrejme vnútorne máme všetky 28), môže byť aj seriózny pán. Lenže v tomto prípade je dôležité prezrieť mu profil.

Povysávaný alebo žiaden profil značí, že je divný. Vdovci, rozvedení, odlúčení,… majú už skúsenosti vo vzťahoch. Teoreticky sa dajú použiť aj v tomto veku, lenže z každého vzťahu si do druhého prinášajú zlozvyky.

Ak sa jedná o slobodného a nikdy ženatého muža, stojí za zváženie, prečo? Nemám nič proti starým mládencom, ale pokec predsa nie je zoznamka. Už si nepamätám, k čomu pôvodne slúžil?

 

19. Básnik

Nejedná sa o básnika v pravom zmysle slova. Proste svoje prasacie ego obaľuje do veršov. Dokáže ženu veršovane osloviť a ponúknuť sex, či nejaké zvrátené sexuálne pozície.

Je prasa. Jeden verš používa na viac žien a čaká, ktorá sa chytí. Len kopíruje niekoho. Vo vlastnej hlave má vykradnuté a mozog presťahovaný do nohavíc.

Odporúčam ignorovať, blokovať, neodpisovať. Vykľuje sa z neho jeden z vyššie uvedených. Veršovať totiž nevie.

 

BONUS. Normálny (Šafránek – od šafránu)

Že neexist? Že akože nenormál? Že nonsens? Nie, ženy moje! On tu môže byť. A dokonca je. Ako ho nájdete? Nenájdete. Musíte ho priviesť z reálu do virtuality, alebo spoznáte podľa nicku, za ktorý sa neschováva.

Proste často tam má meno aj priezvisko. Nevymýšľa žiadne lepidlá na ženy, ktoré potrebujú vidieť niečo zaujímavé v mene. Býva milý, niekedy zhovorčivý a na rozdiel od ženáča, ak má polovičku, hovorí o nej pekne.

Nepoužíva Plus, lebo ani netuší, čo to je. Často sa neprihlási celé týždne a nepotrebuje sedieť pri nete každý deň. Môže sa stať, že chce aktuálne reagovať na správy, tak má pokec zapnutý aj v práci.

Neplašte sa. Nie je to závislák. Ak je nezadaný, môže byť v láske sklamaný a preto odmietnutie je to posledné, čo chce. Mala som tú česť s pár slušnými komunikovať.

Z jedného sa vykľul trpezlivý a s ďalšími troma sem-tam pokecáme. Áno. Je tu. Len má tú smolu, že surfuje po pokeci.

Odhaľ Systém okamžitého stretnutia

Prihlás sa na webinár ZDARMA, na ktorom ti odhalím unikátny systém, vďaka ktorému som si dohodol cez internet stretnutie s 52 ženami (väčšinou ešte v ten deň) maximálne do 10 správ, bez jediného centu za platené služby zoznamiek či dokonalého výzoru. A prezradím ti, ako môžeš môj postup okopírovať aj TY.

 

Zdieľaj na FacebookuZdieľaj na Facebooku