Ako sa s ňou baviť po tom, čo ti odpísala na prvú správu a neposrať to

Ako sa s ňou baviť po tom, čo ti odpísala na prvú správu a neposrať toPokiaľ ženu nezaujmeš hneď v úvode konverzácie pri prvých 2-3 správach, končíš. A to doslova.

Prvý dojem je veľmi dôležitý.

A pri online balení to platí dvojnásobne.

To, ako začneš po prvej správe, udá tón celej ďalšej konverzácie.

Totižto, ženy si na základe prvých pár správ utvoria obraz o tom, ako sa zhruba bude vaša konverzácia vyvíjať a či sa vôbec ony týmto smerom uberať chcú.

V tejto sérii 4 článkov o bavení sa so ženami cez internet si sa už dozvedel, akým (1.) 4 zakázaným otázkam by si sa mal vyvarovať a akých (2.) 7 hlúpych chýb pri písaní ženám robia chlapi najčastejšie.

V tomto pokračovaní série sa dozvieš, ako následne so ženou písať po prvej správe (keď ti odpísala), aby nezatvorila po 2 správach vašu konverzáciu či neskončil si pri jej nudných a strohých jednoslovných odpovediach a smajlíkoch.

 

Väčšina chlapov to robí takto (a poserú to)

Ako reaguje väčšina chlapov, keď im žena odpíše? Tu je niekoľko príkladov (okrem predošlých hlúpych chýb), ktoré ťa nikam nevedú:

  • Skončia v cykle správ – Píšu si donekonečna a veci sa nikam neposúvajú. Nemajú žiadnu jasnú predstavu, čo vlastne chcú a kam majú rozhovor smerovať. Žena stratí záujem, aj keď ho pôvodne možno mala.
  • Dovoľujú žene, aby viedla celý rozhovor – Toto je obrovská chyba. Žena vycíti, že nemáš kontrolu, nevedieš ju, nie si sebavedomý a dominantný a nie si to, čo ony považujú za schopného chlapa. Pokiaľ by aj chcela viesť ona rozhovor, tak ty ju pomyselne zasekni a preber iniciatívu nad rozhovorom.
  • Vedú nudnú konverzáciu typu výsluch – Chcú zisťovať o žene veľa osobných vecí hneď v úvode, do ktorých je ich prd. Nudná konverzácia typu výsluch vyzerá ako otázka – odpoveď – otázka – odpoveď. Často krát nie je medzi nimi žiadna nadväznosť.
  • Ospravedlňujú sa, ponižujú sa, nemajú hodnotu – Častokrát sa stáva, že chlapi hneď v úvode píšu ženám “Prepáč”, “Neotravujem?”, “Máš čas?” a podobné sebapochovávajúce veci. Nebuď ufňukané decko a buď konečne chlap!
  • Po pár správach navrhujú stretnutie – Ono na stretnutí nie je nič zlé. Ale pred tým, ako ti povie svoje “ÁNO”, potrebuje cítiť a vidieť, že ti môže dôverovať a že si zaslúžiš jej čas. Na zoznamke ju každý druhý truľo ťahá na kávu. Prečo by mala ísť práve s tebou?

Odhaľ Systém okamžitého stretnutia

Prihlás sa na webinár ZDARMA, na ktorom ti odhalím unikátny systém, vďaka ktorému som si dohodol cez internet stretnutie s 52 ženami (väčšinou ešte v ten deň) maximálne do 10 správ, bez jediného centu za platené služby zoznamiek či dokonalého výzoru. A prezradím ti, ako môžeš môj postup okopírovať aj TY.

 

Čo spraviť, aby si aj ty nepôsobil ako zúfalec?

Veľa krát sa stane, že akonáhle ti nejaká žena odpíše na správu, začneš sa správať premotivovane a nechceš to pokaziť. Začínaš príliš tlačiť a nechceš sa jej už vzdať.

Napríklad neodpíše na tvoju poslednú správu. A teba ide roztrhať! Určite nerob tú chybu, že by si jej nedočkavo vypisoval.

Neodpisuje ti dve minúty a už jej píšeš ďalšiu správu ako: „Haloo“, „Si tu?“, „Prečo neodpisuješ?“, „Čo sa stalo?“, „Povedal som niečo zlé?“, „Videl som, že si si prečítala správu, ale neodpisuješ :(“

Aj ty z toho cítiš riadne zúfalstvo? Nie si sám, presne tak to cíti aj ona.

Absolútne tento typ správ nepoužívaj. Keď ti žena neodpíše, tak ju nebombarduj a počkaj, kým ti sama odpíše. Päť až desať minút neodpisovania ešte nie je ignorácia.

Napíš medzi tým ďalším desiatim ženám a ju si nevšímaj. Všimni si ju až keď ti na tú správu neodpíše niekoľko hodín či dní. Potom jej napíš akoby nič znovu a určite jej nepripomínaj jej neodpisovanie.

Častokrát to ani nemusí byť tvoja chyba, že ti neodpísala… Alebo zabudla odpísať pomedzi všetky správy a povinnosti, ktoré má.

Nie si prirodzene jediný, s ktorým si píše a nesedí celý deň na nete iba kvôli tebe. Možno si išla spraviť manikúru, vyvenčiť psa, spraviť si čaj, ale nebude ťa o tom všetkom informovať. Prečo by aj mala?

 

Preto akonáhle ti odpovie…

To, že žena vôbec na tvoju prvú správu odpovedala, ešte nie je žiadna výhra. Úprimne je to tá najjednoduchšia časť. To zaujímavé ešte len príde…

Preto by si nemal byť z toho absolútne nijak rozčarovaný a premotivovaný. Ber to s kľudom a pokojne si premysli, čo vlastne chceš.

Predpokladám, že ženám na zoznamkách nepíšeš z dôvodu, že si s nimi chceš iba písať, že sa nudíš či nemáš čo robiť.

Chceš sa zoznamovať, užívať si s nimi, stretávať sa s nimi, bozkávať sa s nimi, nájsť si priateľku či milenku.

Kľúčom k úvodu po prvej správe je ukázať jej, že si neškodný, zábavný, sebavedomý a absolútne ti nezáleží na tom, či ti od nej ďalšia správa príde alebo nie.

Že sa dá s tebou baviť, nie si úchyl a neťaháš ju za každú cenu von (aj na to príde).

 

Nikdy to nebude rovnaké

Pravdepodobne ženy nebudú nikdy odpovedať podľa toho, ako to chceš ty. Jedna sa začne rozpisovať, druhá vypytovať, tretia bude nudná a ďalšia zas po tebe skočí ako po kuse mäsa (áno, aj také tam striehnu).

To je samozrejme v poriadku. Nie si odkázaný na to, aby si si musel s každou vypisovať. Ak ti nebude niečím vyhovovať, ukonči to ty.

Nie každá žena reaguje vhodne či nadšene na tvoje správy. Z mojich skúseností iba 5% žien reagovalo na moju prvú správu výborne a 95% reagovalo nemastne – neslane.

Preto si potrebuješ uvedomovať, ktorým ženám chceš venovať svoju energiu, a s ktorými ženami si chceš ďalej písať.

Napríklad napíšeš stovke žien. Z toho ti na základe mojich úspešných úvodných viet odpíše zhruba 30 – 40% a z toho sa budeš ďalej baviť možno s 5 ženami.

Možno sa ti zdá 5 žien zo 100 málo, ale ak máš za hodinu do svojho života priniesť 5 nových žien, s ktorými sa môžeš potenciálne stretnúť a s ktorými si rozumieš, tak nestojí ti to zato?

Ty hľadáš jeden konkrétny typ ženy. Pokiaľ vieš čo chceš a akú ženu si predstavuješ, prirodzene ich budeš podľa toho do radu filtrovať.

 

Bav sa!

Bav sa a užívaj si to, keď si s nimi píšeš. Nemalo by to byť pre teba utrpenie alebo nejaká povinnosť, ktorú musíš podstúpiť. Mala by to byť pre teba v prvom rade zábava.

Bavte sa spolu o zaujímavých veciach. Bav sa s nimi o veciach, ktoré ICH zaujímajú. Buď to zistíš z jej profilu alebo to vyčítaš z jej správ a môžeš sa toho chytiť.

Nebav sa so ženami o negatívnych a nezaujímavých veciach. Pre ne to môže byť napríklad politika, šport, autá, počasie či náboženstvo. Ale častokrát aj škola či práca.

Bav sa so ženami o pozitívnych a inšpiratívnych veciach. Napríklad o cestovaní, zážitkoch, mužoch a ženách, o ich vášniach a záujmoch.

Ja keď sa bavím so ženami, tak sa ich často krát spýtam, čo je jej vášeň alebo čo by chcela robiť, keby nemusela počúvať rodičov, keby nemusela chodiť do školy alebo do práce…

Uvidíš, že sám nájdeš témy, o ktorých sa budú ženy s tebou rady baviť. Reaguj na to, čo ti ona odpisuje a o čo sa ona zaujíma.

Neber seba a ich príliš vážne. Konverzácie si užívaj a bav sa nimi. Nekritizuj ju, pokiaľ niečo zlé (podľa teba) spravila. Nesťažuj sa, že ti neodpísala. Neodsudzuj ju za nejaké názory.

Odhaľ Systém okamžitého stretnutia

Prihlás sa na webinár ZDARMA, na ktorom ti odhalím unikátny systém, vďaka ktorému som si dohodol cez internet stretnutie s 52 ženami (väčšinou ešte v ten deň) maximálne do 10 správ, bez jediného centu za platené služby zoznamiek či dokonalého výzoru. A prezradím ti, ako môžeš môj postup okopírovať aj TY.

 

Čo sa mne najviac osvedčilo?

Ak som nevedel, ako mám ďalej zareagovať alebo čo jej na to mám napísať (čo sa mi stáva už menej), jednoducho som jej JA neodpísal.

Ty fakt nie si povinný silou mocou písať, pokiaľ sa na to necítiš alebo ti došli nápady. Daj si niekoľko hodín či dní od toho oddych a odpíš jej neskôr.

Okrem toho, že jej pravdepodobne nenapíšeš volovinu, tak jej aj ukážeš, že nie si závislý na bavení sa s ňou.

Daj jej priestor, aby ona rozmýšľala, či napísala niečo zle, prečo si už neodpísal. A keď žena nad tebou premýšľa, je to dobré znamenie 🙂

Téma bavenia sa so ženami cez internet je tak rozsiahla, že by sa mi nezmestila do 50 takýchto článkov. Celkom úspešne som ju však celú pokryl v mojom prémiovom kurze Online Hra 2 (ktorý je momentálne uzavretý).

V poslednom článku tejto série ti už predvediem niekoľko konkrétnych ukážok toho, ako sa môžeš so ženami baviť a ako túto teóriu pretavíš do praxe.

Čo robí tebe najväčšie problémy, keď ti žena odpíše? Alebo čo tebe najviac v tomto pomáha? Podel sa s ostatnými dolu do komentárov.

Zdieľaj na FacebookuZdieľaj na Facebooku