O čom sa baviť na prvom rande a ako prelomiť ľady?

O čom sa baviť na prvom rande a prelomiť ľady?A je to tu!

Nastal ten deň. Deň vášho prvého rande.

Napísal si jej a odpísala ti.

Kecali ste a ona odpovedala na tvoje správy.

Zaujal si ju a ona súhlasila so stretnutím.

Gratulujem, práve sa ti podarilo niečo, čo sa desiatkam a stovkám chlapov u nej nepodarilo! High Five! 🙂

Ale brzdime šampión. Akokoľvek ťažké sa ti to mohlo zdať do teraz, až na prvom rande a na začiatku stretnutia sa oddeľuje zrno od pliev.

Ešte len teraz sa rozhodne, či sa stretne s tebou aj druhý krát alebo dokonca padne bozk už na prvom stretnutí (to chce tvrdý tréning a učím to v mojom kurze Online Hra)

Chcem sa však s tebou podeliť, o čom sa so ženou baviť na začiatku stretnutia a prelomiť ľady. Ako zvládneš vo väčšine prípadov tie trápne, tiché a neprirodzené začiatky, keď je to plné dávky neistoty a nervozity, ktorá ťa z vnútra požiera za živa.

Poďme sa pozrieť, ako som ja (za mlada) jednoducho a hravo zvládal tieto začiatky, čo môže pomôcť aj tebe preklenúť sa potom do tej zaujímavej a vzrušujúcej debaty.

 

Začína to už cestou na stretnutie…

Odporúčam ti jednu vec, ktorú som zvykol robiť, keď som pochopil ako fungujú afirmácie a naša myseľ. Jednoducho som si pred samotným stretnutím dokázal privodiť okamžitú príťažlivosť, sebavedomie a akési kúzlo osobnosti.

Pred tým, ako idem so ženou von, tak som si napríklad hovoril „Som neodolateľný a bude ma zbožňovať.“

Tým pádom, ako som si toto neustále omieľal, aj keď to nie je tvoj prípad a necítiš sa byť neodolateľný, tak vedz, že stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou a nakoniec tomu aj uveríš.

Tým, že tomu uveríš a dovolíš tejto myšlienke prúdiť celým tvojim telom, tak to bude jednoducho vyžarovať z tvojej osobnosti, z tvojej charizmy, z tvojho držania tela, z tvojho úsmevu a pohľadu.

Túto vetu jej budeš prakticky vysielať celou svojou osobnosťou.

Ak si to musíš povedať 100 krát po ceste, ako za ženou ideš, sprav to. Pretože ak si to budeš myslieť, tak tomu uveríš a keď tomu uveríš, tak sa podľa toho budeš aj správať. A ony to budú cítiť.

Potrebuješ sa cítiť tak, že si pre ne skvelá partia. Ak to doteraz o sebe nevieš, tak toto je pre teba štartovný bod. Potrebuješ vedieť, že si pre ne žiadaný.

Ak si to budeš myslieť, ona to bude cítiť. Ženy vedia 10x lepšie čítať reč tela ako my muži. Určite si už počul o ženskej intuícii alebo o šiestom zmysle. Cítia tam nejakú iskru a charizmu a to je presne to, o čom hovorím.

 

Začiatky stretnutí milujem!

Keď som išiel na stretnutie, tak som tešil na zvítania, pretože som vedel, ako sa so ženami zvítavajú iní chlapi. Z toho dôvodu som to robil trošku inak.

Nikdy, nikdy, ale fakt že nikdy si s ňou nepodávaj ruku a nepredstavujte sa (Také to “Ahoj ja som Zuzka” – “Teší ma Zuzka, Peťo”).

Ono je to trápne. Možno ste si na začiatku vypisovali dva, tri, štyri dni, volávali ste si, poznáte sa dlhšiu dobu, a potom príde osobné stretnutie a podá ti ruku so slovami: „Ahoj, ja som Katka“. Ble.

Takto ženy rozmýšľajú, ako by tam bola nejaká deliaca čiara a nič predtým neexistovalo, ale záleží iba na tom konkrétnom stretnutí.

Prirodzene ti bude naťahovať ruku, no ty si to ani nevšímaj, chyť ju okolo pása (prípadne obíjmi) a daj jej jeden bozk na líce. Bozk na obe líca si dávajú kamaráti a ty nechceš hneď od začiatku pôsobiť ako jej kamarát.

Ten bozk má byť ani nie taký kamarátsky, ani nie moc vášnivý, niečo medzi tým, aby cítila, že ten bozk nebol ako od kamaráta. Prilož pery na jej líce a pobozkaj ju.

Ak si odvážnejší, chyť jej ruku a pobozkaj jej ju ako gentleman. To ju zaručene vyvedie z miery a získaš tak cenné body, pretože pravdepodobne žiaden chlap to do tohto momentu nespravil.

Na začiatku stretnutia môžeš pochváliť jej parfém a vôňu, či ako skvele v tých šatách vyzerá. Pomôže to odľahčiť situáciu a opäť ti to pridá akési body k dobru.

 

Ako prelomiť ľady?

Čo sa ti na prvý pohľad bude zdať možno nelogické a divné, ale so ženami sa častokrát bavím o predošlých skúsenostiach so ženami, ktoré som spoznal online.

Každý druhý ti bude hovoriť, že nebav sa so ženami o iných ženách, ale to má práve ten čarovný moment, kde ženy uvidia, že sa bežne takto stretávaš a berieš to úplne v pohode, nič si z toho nerobíš, že si žiadaný a dokonca aj iné ženy sa s tebou stretli, takže pravdepodobne na tebe niečo bude.

Skvele sa na tom bavíte (hlavne o tých nepodarených príhodách!) a máte spoločnú tému, kde vás okolie vidí žiariť (čo vás ešte viac spája).

Pokojne sa s ňou bav, že koľko RPčiek si takto nájde, koľkí chlapi ju volávajú na stretnutie, na čo prihliada a môžeš sa baviť s ňou o iných chlapoch, aké mala rande z internetu, ako jej to doteraz vyšlo…

Sú to úplne v pohode veci, o ktorých sa môžeš na začiatku stretnutia baviť, aby ste prelomili tieto ľady.

Je to vtipné, pretože väčšinou skončíte aj tak pri bavení sa o tých trápnych a vtipných skúsenostiach z minulosti zo zoznamiek.

 

Predchádzajúce stretnutia ti pomôžu

Väčšinou už mám rôzne témy pripravené a dokážem ich kedykoľvek vytiahnuť, niekoľko dobrých príbehov, po ktorých sa ženy náramne bavia a nemôžu sa prestať smiať.

Mám mnoho skvelých stretnutí cez internet (vyše 100) a samozrejme aj niekoľko trápnych, pri ktorých by som sa najradšej zakopal pod zem.

No a práve tieto stretnutia sa snažím vyťahovať, aby videli, že nie som nejaký úžasný, dokonalý človek, ale že mal som aj nejaké negatívne momenty.

Tie negatívne momenty jej nehovor, že si bol utrápený, sklamaný ako ťa ženy nechceli, nechodili ti na stretnutia, pretože tú negativitu a tú energiu toho stretnutia privedieš dole.

Jednoducho to otoč ako zábavu, bav sa na tom a rob si srandu sám zo seba.

Takže po istom čase si aj ty sám vytvoríš  takéto vlastné príbehy a budú autentické a reálne.

 

Či už mi veríš, alebo nie…

Časom sa aj tebe také veci prihodia. Tam na internete je naozaj veľa čudákov. Hlavne, keď sa stretávaš cez internet tak často ako ja kedysi.

Môžeš to vytiahnuť už aj pri telefonovaní „Počuj, mal som fakt zaujímavé situácie a veci, ktoré sa mi stali pri zoznamovaní online, takže dúfam, že ty si úplne v pohode“ – a opäť to otáča karty a kvalifikuje sa ona tebe.

Ona sa spýta „Čo tým myslíš?“ a ty odpovieš „To ti poviem potom osobne“ a prirodzene tým vzbudzuješ zvedavosť. A keď sa stretnete, pravdepodobne to aj ona sama vytiahne, aby si jej o tom povedal bližšie.

Týmto pri rozprávaní tých príbehov jej aj ukazuješ veci, ktoré nemáš na ženách rád a TY ich selektuješ. Ukazuješ jej prostredníctvom týchto príbehov, čo sa ti stalo, čo sa ti páčilo, čo sa ti nepáčilo a čo máš či nemáš na ženách rád.

 

Zhlboka dýchaj a uvedomuj si, že o nič nejde!

Hlavne buď prirodzený. A ber toto stretávanie sa ako bežnú vec. Fakt.

Poviem ti jednu vec, aká sa mi stala pri jednom stretnutí (bolo to stretnutie už po prvých 100 stretnutiach). Pri 10, 20, 30 stretnutí som už absolútne neriešil, o čom sa budem s dotyčnou babou baviť, ako sa s ňou zvítam alebo, že by som bol nervózny.

Budoval som príťažlivosť od prvého momentu, mal som po prvom stretnutí bozk. No pri nejakom 110. stretnutí sa stalo niečo nečakané. Spoznal som jednu z takých lepších žien, s ktorou by som si vedel predstaviť aj spoločnú budúcnosť. No a potom to prišlo.

Cestou na stretnutie, ako som mieril k nej na internát, pretože mal som prísť na jej izbu, sa mi normálne klepali a triasli ruky.

Zovieralo mi celý žalúdok, normálne mi bolo zle a ja som si povedal:

 

“Michal, preboha, čo to robíš, čo je to s tebou.”

Prišiel som na stretnutie a bol som neprirodzený, strojený, dával som si pozor na všetko čo poviem, čo urobím, kam sa pozriem, na čo zareagujem, ako na to zareagujem.

Bol som na tom stretnutí 10 hodín (od piatej navečer do tretej rána). Kecali sme, držali sme sa za ruku, vymýšľali sme, smiali sme sa, ale po tomto stretnutí už dlho, pár mesiacov druhé stretnutie nechodilo, ona voči mne ochladla a ja som netušil prečo.

Potom mi povedala, že som nebol prirodzený, že som bol strojený a nepreskočila tam tým pádom iskra.

Takže takto som si posral šancu u skvelej ženskej, ktorú som spoznal ešte pred mojou ženou a ktovie ako by to bolo dopadlo, keby som si v tom momente uvedomoval to, čo ti tu celý čas píšem.

Áno, aj ja som robil chyby 🙂

Každé rozhodnutie, každé divné správanie na stretnutí prílišné kontrolovanie sa, ti podpiľuje konár pod tvojim vlastným zadkom a pravdepodobne tam nepreskočí žiadna iskra.

Daj si teda hlavne pozor na tieto veci, aby si bol úplne prirodzený, bavil sa s ňou s úsmevom, delil sa s ňou o zaujímavé príhody, ktoré sa ti stali cez internet.

 

O čom sa baviť na prvom rande

Možno ťa teraz sklamem, ale nedostaneš tu v tomto momente odo mňa konkrétne témy a vety, o čom sa s ňou baviť na prvom rande (aj keď predsa len niečo pre teba mám v tomto článku).

Pretože to nie je tak podstatné ako to, o čo som sa chcel s tebou podeliť. To, že všetko je to o tom, čo spravíš PRED tým, ako sa spolu vôbec budete baviť osobne. Aká je pri zvítaní atmosféra a ako sa pri tebe CÍTI počas stretnutia.

Buď hlavne prirodzený (nič od toho neočakávaj), bav sa (nesnaž sa zaujať) a užívaj si to. To je to, na čom pri prvom stretnutí skutočne záleží. Všetko ostatné sú kozmetické úpravy.

Veci, o ktoré som sa v tomto článku s tebou podelil sú súčasťou môjho PRÉMIOVÉHO kurzu Online Hra.

Odhaľ Systém okamžitého stretnutia

Prihlás sa na webinár ZDARMA, na ktorom ti odhalím unikátny systém, vďaka ktorému som si dohodol cez internet stretnutie s 52 ženami (väčšinou ešte v ten deň) maximálne do 10 správ, bez jediného centu za platené služby zoznamiek či dokonalého výzoru. A prezradím ti, ako môžeš môj postup okopírovať aj TY.

 

Zdieľaj na FacebookuZdieľaj na Facebooku