5 najväčších mýtov online zoznamovania sa (#3 mýtus stojí za to!)

5 najväčších mýtov online zoznamovania sa (#3 mýtus stojí za to!)Povedzme si narovinu…

Online zoznamovanie sa sa stávam najčastejšou a najpopulárnejšou metódou na nájdenie si partnera či dohodnutie rande.

Aj napriek tomu, či s tým súhlasíš alebo nie, je to proste fakt.

Stačí sa pozrieť na to, koľko ľudí trávi denne čas na zoznamkách, Facebooku či smartfónoch.

Ale aj napriek tomu, že online zoznamovanie sa naberá na popularite, nie každý si ho okúsil na vlastnej koži a tým pádom sú s ním spojené aj dosť časté mýty.

Vždy ma dokáže zaraziť, že ich roznášajú častokrát práve ľudia, ktorí to v živote neskúsili (alebo tí, ktorí napísali jednej babe a ona neodpísala fňuk).

Našťastie sú to však iba ich názory a úprimne povedané – majú fakt ďaleko od pravdy.

A ani sa im nečudujem. Každý z nás tak tajne dúfa, že si nájde spriaznenú dušu a “tú pravú” niekde v kníhkupectve, kedy chytí tú istú knihu a naše pohľady sa spoja… a vyletia 3 biele holubice v spomalenom zábere.

Poďme sa však pozrieť na najčastejšie predsudky a mýty ľudí ohľadom online zoznamovania sa a uveďme to konečne na pravú mieru.

 

#1 “Cez internet sa zoznamujú iba zúfalí ľudia, čo to inak nevedia”

Presne to isté som si myslel pred tým, ako som sa prvý krát v roku 2007 registroval na Pokeci. Že čo sú to za ľudia, keď sa potrebujú zoznamovať cez internet. Že to asi inak nevedia.

No čoskoro som tomu prišiel aj ja na chuť. Človek si časom uvedomí, že tam chodia ľudia, ktorí sa jednoducho chcú zoznámiť. A je jedno, aký na to majú dôvod.

Častokrát len nemajú čas po škole či práci a sú unavení, aby chodili niekde po baroch, diskotékach a uliciach, aby sa zoznamovali.

Sú zaneprázdnení a aspoň takto si nájdu čas niekoho si nájsť. Jednoducho sadnú na internet, prihlásia sa a otvoria sa im tisíce možností. Nehovoriac o tom, že má online zoznamovanie oproti tomu reálnemu veľa výhod.

To ešte neznamená, že sú zúfalí. To je ako keby niekto povedal, že si kupuješ knihy cez e-shop preto, že ich nevieš nájsť nikde inde. Ide o pohodlnosť!

 

#2 “Sú tam samé fejky a klamárky”

Áno, z času na čas aj ja narazím na internete na baby, ktoré sa vydávajú za niekoho iného. A časom som si vycibril moje oko a dokážem takéto “fejky” na 99% odhadnúť a nenaletím im viac.

Ale nie je ich zas tak veľa, ako by sa mohlo zdať. Na internete (tak ako osobne), nájdeš rôzne typy ľudí – milých, hnusných, flirtujúcich, úspešných, klamárov, úchylákov…

A nie si aj ďaleko od pravdy, keď povieš, že anonymita a internet priťahuje práve tých klamárov, úchylov a rôzne iné individuá. Ale ak ich vieš už dopredu odfiltrovať a rozoznať, tak na nich takmer nenarazíš.

Ľudia radi prikrášľujú pravdu. Ženy majú radšej vyšších chlapov a preto si chlapi častokrát prihodia v profile pár centimetrov.

Chlapi zas uprednostňujú fyzickú atraktivitu žien a preto sa ženy snažia všemožne pretŕčať, špúliť hubu s hlbokým výstrihom do zrkadla a voliť tie najlepšie fotky, aby nás zaujali.

Každý z nás občas zavádza a klame, aby vyzeral lepšie, ty snáď nie? Ale vo väčšine prípadov sú ľudia úprimní a čestní (aspoň ja tomu verím).

Odhaľ Systém okamžitého stretnutia

Prihlás sa na webinár ZDARMA, na ktorom ti odhalím unikátny systém, vďaka ktorému som si dohodol cez internet stretnutie s 52 ženami (väčšinou ešte v ten deň) maximálne do 10 správ, bez jediného centu za platené služby zoznamiek či dokonalého výzoru. A prezradím ti, ako môžeš môj postup okopírovať aj TY.

 

#3 “Zoznámenie cez internet je trápne”

Asi už ani nezrátam, koľko krát som toto počul. A čuduj sa svete, najčastejšie od ľudí, čo to sami robili! Vodu káže a víno pije… na facku.

Áno, kedysi to možno bol problém, keď sa ťa niekto spýtal, že kde ste s babou zoznámili (všetci majú stále tie romantické predstavy z filmov) a ty si sa začal krútiť a sklopil si pohľad – “Mmmm…nooo…na internete”.

A už si mohol očakávať spŕšku výsmechu a ironického chichotania sa. Ale táto doba je už našťastie takmer za nami. Dnes už má takmer každý (alebo tvoji známi) nejakú skúsenosť so spoznávaním sa cez internet.

Sám som sa spoznal a stretol s vyše 130 ženami a našiel som si tak najlepšie kamarátky, sexuálne partnerky, kamarátky s benefitmi aj priateľku.

“Nikdy nezáleží na tom, čo si kto o tebe myslí. Dôležité je, čo si o sebe myslíš ty sám.”

Preto nabudúce, keď sa ťa niekto spýta, kde si sa s tou slečnou spoznal, hrdo povedz a usmej sa – “Cez internet!” 🙂 Je to iba ich problém, ako to vnímajú.

 

#4 “Pekné ženy tam buď nie sú alebo sa cez internet nestretávajú”

Asi najčastejší argument chlapov, ktorí to skúsia a po chvíli to chcú zabaliť. Napíšu žene a po pár správach ju volajú na stretnutie.

No a ona im samozrejme napíše plno výhovoriek – že nemá čas, cez internet sa nestretáva, píše si tu iba s kamoškami či iba si prišla pozrieť maily (bože, ako im na toto ešte niekto môže skočiť?!)

A navyše, kto povedal, že na Pokec, Badoo či Facebook nechodia pekné baby? Neviem ako ty, ale ja ich tam vidím veľmi veľa. Dokonca oveľa viac, ako stretnem na ulici, diskotéke či na kúpalisku.

Každý z nás si tam dokáže nájsť niekoho, kto sa mu bude páčiť a spĺňa jeho kritériá.

A fakt by si bol prekvapený, ale práve tie najkrajšie ženy majú častokrát problém zoznámiť sa. Pretože chlapi to vzdávajú už dopredu. Ale aj ony sa chcú baviť, užívať si, randiť, bozkávať sa a mať sex!

Staň sa teda chlapom, ktorý vie zaujať aj tie najkrajšie ženy na zoznamke a nebudeš mať o ne nikdy núdzu. Častokrát sa stane, že ti napíšu samé. Stačí len vedieť, ako na to (veď aj preto čítaš tento blog).

 

#5 “Musíš si s nimi dlho písať, aby sa s tebou stretli”

Ach jaj 🙂 Mrzí ma, že ti musím oznámiť, že pokiaľ ti baba napíše, že sa len tak s niekým nestretáva, alebo sa musíte trochu lepšie spoznať najprv, než s tebou niekam pôjde, tak si ju jednoducho dostatočne nezaujal.

A je jedno, či si s ňou píšeš 5 týždňov alebo 175 mesiacov. Popravde… čím dlhšie to naťahuješ, tým je menšia šanca, že vôbec k nejakému stretnutiu dôjde.

Dá sa to dosiahnuť nie len že za deň, ale dokonca za pár správ sa s tebou môže stretnúť. A ty naivne dúfaš, že keď s ňou stráviš písaním si ešte aspoň 3000 hodín, tak možno ti už povie áno. Bullshit!

To je ako so sexom po 3-ťom rande! Pokiaľ to nevieš, tak nebude ani po 10-tom (nehovoriac o tom, že toľké pravdepodobne ani nepríde, pretože ťa bude považovať za geja, keď sa s ňou toľko stretávaš a o nič sa nepokúsiš).

Záleží iba od toho, či sa dokážeš odlíšiť od všetkých tých, ktorí ju pred tebou zavolali von a či ju zaujmeš už v úvode. Ak nie, tak sa s tebou žiaľ nestretne nikdy.

Odhaľ Systém okamžitého stretnutia

Prihlás sa na webinár ZDARMA, na ktorom ti odhalím unikátny systém, vďaka ktorému som si dohodol cez internet stretnutie s 52 ženami (väčšinou ešte v ten deň) maximálne do 10 správ, bez jediného centu za platené služby zoznamiek či dokonalého výzoru. A prezradím ti, ako môžeš môj postup okopírovať aj TY.

 

Mýty odhalené

Pravdaže koluje okolo online zoznamovania sa nespočetné množstvo mýtov, no ja som vybral tie najčastejšie, ktoré dookola od ľudí počúvam.

A chceš počuť, ako to v skutočnosti je? Sú to iba výhovorky a predsudky neschopných ľudí, ktorí to jednoducho nevedia. Bodka.

Prvým krokom k úspechu v čomkoľvek je prijať fakt, že niečo neviem a začať na sebe pracovať.

Makať, skúšať, robiť chyby, upravovať, testovať a prestať robiť to, čo ti nefunguje a robiť to, čo ti prináša výsledky.

Tak som to robil ja a tak to robia aj všetci úspešní, nech sa dotknú čohokoľvek.

Aké sú tvoje predsudky ohľadom zoznamovania sa cez internet? S ktorým “mýtom” si sa najčastejšie stretol u ľudí ty? Napíš mi dolu do komentárov.

Zdieľaj na FacebookuZdieľaj na Facebooku