Kto som a prečo to robím?

Michal Kopecký - zakladateľ onlinebalenie.skAhoj! 🙂 Som Michal Kopecký, zakladateľ blogu onlinebalenie.sk a dovoľ mi uhádnuť, kvôli čomu si teraz tu a čo sa ti preháňa hlavou:

  • “Čo jej mám napísať, aby ma neignorovala?”
  • “O čom sa mám s ňou baviť, aby sa nenudila a nenastávalo trápne ticho?”
  • “Ako ju mám zavolať von, aby ma neodmietla?”
  • “Ako sa k nej mám správať, aby ma nebrala iba ako kamaráta?”

Prečo to viem?

Pretože presne tieto otázky som si pred vyše 5 rokmi pokladal aj ja a postupom času som prišiel na odpoveď na každú z nich.

Cez internet som sa stretol s viac ako 130 ženami, našiel som tu svoje najlepšie kamarátky, kamarátky s benefitmi, sexuálne partnerky aj priateľku.

Vytvoril som si vlastný systém zoznamovania sa, ktorý mi pomáhal dosť dlhú dobu.

Následne som založil populárny slovenský blog chlap20.sk a vytvoril som programy Kamarát Taky Rád, Majster Reči a prémiový kurz Online Hra.

No nebolo to vždy tak. Aj ja som sa trápil…

Rok 2007 - na Pokeci na intráku
Rok 2007 – na Pokeci na intráku

Lenže kým som na to všetko prišiel (a stále na veľa vecí ešte prichádzam), bolo to so mnou zlé.

A tým myslím fakt zlé.

Do 18tky som sa ešte nebozkával, nemal som prvý sex a ani priateľku.

O ženách som vôbec nič nevedel a bol som ich bútľavou vŕbou a vždy iba dobrým kamarátom.

Vlastne som ani nevedel, kde by som sa s nimi mal zoznamovať.

Nenabral som odvahu oslovovať ženy v baroch, na diskotékach či rovno na ulici.

Vždy som totižto stuhol a nevedel som, čo im mám povedať (a keď ma náhodou nepošle rovno do riti, o čom sa s ňou baviť ďalej?).

Doslova som sa bál a mal som strach z toho, že ma ženy do očí odmietnu. Že sa mi vysmejú.

Akosi som ani nemal chuť a čas chodiť po diskotékach a baroch či po víkendoch na rôzne party a už vôbec nie oslovovať ženy na ulici za bieleho dňa.

Aj keď som bol voči tejto možnosti zo začiatku skeptický a pôvodne som na ňu dosť silno nadával, zaregistroval som sa aj ja v roku 2007 na Pokeci (tá fotka vyššie je z toho roku, keď som bol na intráku v Brne – dlhé vlasy a mikina s diamantmi hah).

Povedal som si, že s tým musím niečo spraviť!

Čoskoro som si začal uvedomovať, že to tam nebude až taká strata času, ako som si pôvodne myslel.

Dokonca si dovolím povedať, že online balenie žien má voči tomu offline (rozumej diskotéky, bary, ulice…) dosť značné výhody:

  • Veľmi skoro som pochopil, že pri oslovení ženy na zoznamke nepociťujem žiaden strach a nepotreboval som prekonať ten počiatočný strach z oslovenia, ako sa mi to bežne dialo na diskotékach alebo na ulici, keď som videl krásnu ženu, pri ktorej sa mi vynárali hriešne myšlienky, kolená sa mi roztriasli a ja som zostal stáť nehybne ako skala.
  • Žiadna bolesť či úzkosť z toho, že ma odmietnu. Jednoducho som otvoril (vtedy) Pokec, vybral si ženu, ktorá sa mi páčila, napísal jej správu a čakal som, či mi odpíše alebo nie. Neodpísala? Nič sa nedialo, napísal som desiatkam ďalším. Odmietnutie cez internet totižto nebolí , ak ti žena na tvoju prvú správu neodpíše.
  • Na rozdiel od oslovenia zoči voči som tu mal čas premyslieť si každú svoju odpoveď dopredu. Ak som nevedel, čo jej odpísať, chvíľu som nad tým porozmýšľal a dal som dokopy tú najlepšiu možnú odpoveď, aká mi v tom momente napadla.
  • Môžeš na úspech pripraviť dopredu. Môžeš si pozrieť jej profil, fotky, kde všade bola a čo všetko má rada a môžeš sa naladiť na jej vlnu. Môžeš zistiť, či je zadaná, či je obľúbená alebo ako rozmýšľa či reaguje. Osobne však triafaš takpovediac naslepo a takmer nikdy nevieš, na akú ženu natrafíš.
  • Na zoznamke si dokonca môžeš dohadovať stretnutia s viacerými ženami za pomerne krátku dobu a ešte v ten deň si môžeš vyraziť s novou ženou.
  • Občas mi dokonca ženy písali samé na základe toho, že som mal dobre vyplnený profil a pozdávali sa im moje starostlivo vybrané fotky. A ten pracoval za mňa 24/7 🙂 

A potom sa stalo niečo, čo som vôbec nečakal

Akosi som nebol pripravený na to, že nedostanem od žien takmer žiadnu odozvu.

A nebolo to z nedostatku pokusov. Skúšal som to celkom veľa krát.

Dovtedy som si myslel, že moje správy boli originálne, slušné, milé, inteligentné, citlivé – koniec koncov také, aké som si myslel, že by žena od chlapa chcela dostať.

Odosielal som desiatky a desiatky správ v domnení, že mi aspoň nejaká z nich odpíše.

Smutne musím skonštatovať, že mi odpísali, ale len stratené prípady.

Ak si doteraz skúšal zvádzať ženy cez internet, určite vieš, o čom hovorím.

Kurnik, čo som robil zle?!

Nemusíš byť génius, aby si zistil, že keď ti ženy neodpisujú na správy, tak si ešte pekne ďaleko od nejakého rande a ešte ďalej od toho, aby si sa s nejakou z nich “sexuálne zblížil”.

Vieš, čo všetko si ženy nájdu vo svojich správach?

Ak si myslíš, že najviac krásnych žien oslovujú muži na diskotékach a v baroch, kamarát… to si ešte dokopy nič nevidel.

Každá priemerne krásna žena, ktorá napíše niečo na plochu alebo ju dokážeš v užívateľoch vyhľadať podľa fotky, má v jeden deň desiatky správ. A toto sa deje každý jeden deň (a je jedno, na ktorej zoznamke).

Bez srandy, tieto ženy si nájdu vo svojich schránkach 50-100 správ DENNE hádam od každého typu chlapa, ktorý si dokážeš predstaviť.

Keď mi toto moja kamarátka posielala, skoro som na riť padol. Ako sám vidíš, jedna “originálna” správa za druhou (našiel si sa v tom?).

Od toho momentu, ako som to uvidel, sa veci zmenili

Ak by som ti v tomto momente mal odovzdať iba 1 vec, ktorá znamenala pre mňa za tie roky najväčší “AHA moment” a stála za mojimi najväčšími úspechmi, tak by to bolo práve toto:

“Uvedom si, čo si krásne ženy nájdu vo svojich správach a sprav všetko pre to, aby si sa odlíšil a medzi tými neoriginálnymi, nudnými a úchylnými správami žiaril ako ohňostroj na Silvestra!”

Nič zložité za tým v tomto momente nehľadaj. Naozaj.

Pretože ak nedokážeš prinútiť ženu, aby odpísala na tvoju správu, ako sa chceš dostať s ňou na stretnutie a neskôr (v tom lepšom prípade) aj do jej nohavičiek?

Samozrejme k tomu budeš potrebovať ďalšie silné zbrane (ako sú napríklad moje Sexuálne obrazy, čo je tajná zbraň celého online balenia).

Ale v tomto momente na začiatok ti stačí vedieť toto VIDEO zdarma. Iba tento “prvý krôčik”.

Bez neho sa nikam ďalej nepohneš.

Preto som pre teba pripravil video, čo napísať ženám na internete, aby si ich zaujal a ony ti odpísali. Ak to chceš vedieť, tak si pozri video zdarma, teraz.

Ale dosť bolo o mne. Toto celé je o tebe

Prišiel si sem, pretože chceš priviesť do svojho života viac žien, či už za účelom sexu alebo sa chceš usadiť a nájsť si konečne priateľku, nemám pravdu?

Ono, chcem ti s tým pomôcť, a tu je prečo:

Viem, aké to je byť ženami neustále ignorovaný a odmietaný. Nie len online, ale aj tam vonku.

Viem, čo je to byť neustále iba ich kamarát, do ktorého si obúvajú ženy svoje topánky a robia si z neho svoju handru a poza chrbát sa mu vysmievajú a chodia pri tom so všelijakými kreténmi, ktorí si ich nezaslúžia.

A toto isté sa deje aj u teba. Ženy ťa ignorujú, chcú ťa iba za kamaráta. Nie preto, že by si nebol krásny či bohatý, ale preto, že ešte si neprišiel na spôsob, ako ich prirodzene priťahovať svojou osobnosťou.

Ty si to zaslúžiš.

Chceš na sebe makať.

Chceš pre to niečo spraviť.

Jediná vec, ktorá ťa brzdí, je nevedomosť toho, ako sa táto hra zvádzania hrá. A áno, zvádzanie je hra. Sú tu víťazi, sú tu porazení, a úprimne, ak toto teraz čítaš, tak pravdepodobne prehrávaš.

Ale to sa v tomto momente končí. Ty a ja tento stav zvrátime. Spoločne.

Dôležité je zažať.

TERAZ

Odhaľ Systém okamžitého stretnutia

Prihlás sa na webinár ZDARMA, na ktorom ti odhalím unikátny systém, vďaka ktorému som si dohodol cez internet stretnutie s 52 ženami (väčšinou ešte v ten deň) maximálne do 10 správ, bez jediného centu za platené služby zoznamiek či dokonalého výzoru. A prezradím ti, ako môžeš môj postup okopírovať aj TY.