Ako docieliť, aby sa ona zaujímala o teba a písala ti prvá?

Ako docieliť, aby sa ona zaujímala o teba a písala ti prvá?Ako by sa ti páčilo, keby sa žena o teba zaujímala a písala ti prvá?

Bez toho, aby si mal pocit, že ju neustále otravuješ či pcháš sa jej do zadku.

Výsledkom a cieľom celej metódy otočenia kariet (alebo nech to nazvem akokoľvek) a tvojho písania a zoznamovania sa je dostať sa jej do hlavy.

Aby na teba myslela a následne si s tebou chcela volať a chcela sa s tebou stretnúť… a samozrejme ďalšie veci k tomu, čo nasledujú, čo by mohla s tebou robiť 😉

Pre tých, ktorí to ešte stále nepochopili aj po x-tom článku, videu alebo po y-tej správe odo mňa, nie je to nikdy o tom, čo jej máš písať, aby ťa chcela.

Pretože chalani sa ma stále pýtajú – „Michal, čo jej mám napísať, aby ma chcela?“ alebo „Čo mám spraviť, aby mi ona prvá napísala?“

Toto video je presne o tom, do posledného detailu  – Čo máš spraviť.

(Video je súčasťou privátnej členskej zóny môjho prémiového kurzu Online Hra 3 a môžeš si vybrať, či si ho pozrieš alebo si prečítaš článok)

Zdieľaj na FacebookuZdieľaj na Facebooku

“Nie čo jej máš napísať, ale aká osobnosť máš byť.”

Ona sa bude o teba zaujímať vtedy, keď jej ukážeš tvoju neodolateľnú osobnosť.

Vždy maj na pamäti, že karty otočíš iba v tom prípade, že sa staneš chlapom, ktorý ženy priťahuje.

Nie kvôli nejakým správam, slovám či vetičkám, vďaka ktorým ťa začne zázračne chcieť. To je bullshit, na to okamžite zabudni!

 

Väčšina chlapov to robí naopak

Robia tú chybu, že sú pre ženu príliš dostupní. Tým pádom sa tá hra nikdy neotočí,  nikdy sa žena o takéhoto chlapa nebude zaujímať a tým to hasne. Môžeš potom čakať aj roky, kým ti napíše.

Jednoducho sú stále online a nemajú vlastný život. Pchajú sa jej do zadku a neustále si s ňou vypisujú.

Píšu jej vždy, keď sú online. Okamžite súhlasia s tým, čo ona povie alebo navrhne. 

Prví jej dávajú priame návrhy na stretnutia (a častokrát dokonca dávno pred tým, ako tú príťažlivosť a záujem vytvorili). A takto to robí 99% chlapov na internete.

Napíšu jej vždy prví a nedajú žene priestor, aby písala ona im.

 

Ako privedieš ženu k tomu, aby sa kvalifikovala ona tebe?

Je to celkom vtipná vec, o ktorej by si nikdy nepovedal, že by mohla fungovať, ale nanešťastie (či na šťastie?) funguje. Je to jedna z vecí, ktorá na prvý pohľad nedáva chlapom zmysel.

My chlapi sme totiž racionálni a zamýšľame nad vecami tak technicky, hĺbkovo, prečo to fungovať môže a prečo nemôže a ideme na to “hlavou”. Ženy však rozmýšľajú emocionálne.

Aby si mal predstavu, čo tým myslím, ukážme si to na príklade. Ako som to použil, aby sa mi podarilo otočiť karty a žena sa mi začala kvalifikovať.

Napríklad v jednej príhode – Keď som stretol jednu ženu v obchodnom centre, spýtal som sa jej, odkiaľ je. Ona povedala, že z Bratislavy (je to jedno, aké mesto, prispôsob to danému).

Reagoval som zhrozene – „Čooo? To hádam nie! Ach jaj…“

Ona preľaknuto – „Čo?! Prečo?“

Ja krútiac hlavou – „Ale, už som počul čo to o ženách z tohto mesta. Vraj sú celkom milé a zábavné, keď ich prvýkrát stretneš, ale keď ich bližšie spoznáš, vždy sa tam práve s nimi niečo strašne pokazí. A ak je to aj tvoj prípad, to sa radšej rozíďme hneď teraz.“

Bola šokovaná.

„Čože? Čo tým myslíš? Ja som normálna, nie ako ostatné.“ 

Odhaľ Systém okamžitého stretnutia

Prihlás sa na webinár ZDARMA, na ktorom ti odhalím unikátny systém, vďaka ktorému som si dohodol cez internet stretnutie s 52 ženami (väčšinou ešte v ten deň) maximálne do 10 správ, bez jediného centu za platené služby zoznamiek či dokonalého výzoru. A prezradím ti, ako môžeš môj postup okopírovať aj TY.

 

A už to začína 🙂

Prirodzene tým útočíš na to, že ostatné ženy sú trochu divné a či je aj ona. A ona sa bude prirodzene snažiť ukázať ti, že ona nie je ako ostatné.

Je to veľmi silné, keď to spravíš takýmto štýlom, pretože tým všetka snaha ide do jej rúk, aby ti ukázala, že je iná (ženy sú rady iné, aj keď sú takmer všetky na základnej úrovni rovnaké).

Rady o sebe prezentujú, že každá je iná, každá je výnimočná, ona je originálna a koniec- koncov to vidíš často krát aj v ich statusoch a profiloch, aj v ich správach, ktoré sa snažia do teba tlačiť.

To isté, ako som tu urobil s tým mestom, môžeš využiť pri písaní.

Ďalší príklad na Pokeci. Napísal som žene – „Stretol som už množstvo priemerných žien. Ak si aj ty jednou z nich, potom…budeme sa musieť rozísť“.

Keď si si to všimol, tak som to použil aj predtým v tom predchádzajúcom príbehu. Tá istá kostra. A to je aj veda za tým slovom „rozísť sa“. Ešte ani nie ste spolu a už sa rozchádzate.

Je za tým trochu pokročilejšia psychológia, že ty jej dávaš už do hlavy, že budete povedzme spolu a ty sa s ňou prvý rozídeš, a tým pádom sa musí ona kvalifikovať tebe, aby sa tak nestalo.

Príklad v tvojom profile alebo v správe„Stretol som veľké množstvo krásnych žien, no spoliehali sa iba na to, ako vyzerajú. Čo vieš ty chlapovi okrem svojej krásy ponúknuť? ;)“

Samozrejme tam daj smajlíka, koketujúceho alebo flirtujúceho (;), :P), aby to náhodou neznelo príliš vážne, že teraz poď sa mi ty snažiť zapáčiť alebo ty si tá, ktorá sa má snažiť o mňa (na to reagujú dosť podráždene a príde im to arogantné).

Nie.

Ty ju musíš tak nenápadne podpichovať. Toto je všetko o podpichovaní a hraní sa s ňou, aby sa ona snažila kvalifikovať tebe.

 

Ono je prakticky jedno, akým štýlom to spravíš

Či použiješ presne tie isté slová, ako som použil ja alebo niečo pridáš, uberieš, niečo pomeníš, ale koncept je ten istý.

Je to skvelé, pretože ona sa tým pádom nemôže sústrediť na to, aby sa snažila kvalifikovať teba, miesto toho bude mať čo robiť, aby sa kvalifikovala u teba ona.

Spravíš presne to isté, čo by prirodzene robila ona tebe, keby to nerobíš ty jej. Ale ty to spravíš ešte pred ňou.

Ono je to ako s bozkom, ktorý je veľmi dôležitý – „Ak sa nevieš bozkávať, budeme sa musieť rozísť.“

A ona sa hneď začne brániť alebo kvalifikovať. Vo väčšine prípadov okamžite zareaguje, že ona sa vie veľmi dobre bozkávať.

Tak povieš – „dokáž“ a idete na to 🙂 Takto je to jednoduché a takto môžeš docieliť, aby sa ona kvalifikovala tebe. Môžeš ju podpichovať a môžeš si ju doberať, môžeš byť pre ňu výzvou.

 

„Umenie zmätenia“ – dávaj a ber

Ďalším krokom Metódy otočenia kariet je trochu zmätenia ženy. Vysvetlím.

Nemôžeš neustále prejavovať iba záujem! Na striedačku budeš striedať záujem s nezáujmom.

To je polarita – daj/ber, buď dostupný/nedostupný. Je  to striedanie záujmu a hranie sa s jej emóciami.

Princípom je, že tvoje slová a činy hovoria iné protichodné veci. Cez svoje činy, jej povedzme ukazuješ, že sa o ňu zaujímaš. Píšeš jej, flirtuješ s ňou, pozveš ju nenápadne von.

To sú činy, ktoré hovoria, že máš o ňu záujem. Ale cez svoje slová, jej budeš ukazovať, že sa o ňu nezaujímaš. Podpichuješ ju a naťahuješ ju – si vtipný a drzý. To je polarita.

Nepcháš sa jej však stále do zadku, nevoláš ju stále na rande a nevenuješ jej všetky svoje víkendy. Po tomto zostane prirodzene zmätená a vysielaš jej zmiešané signály.

Tak máš či nemáš o ňu záujem? A to je presne ono – umenie zmätenia.

 

Stalo sa ti už niekedy…

…že keď si bol so ženou niekde vonku, dopadlo to skvele, bozkávali ste sa alebo ste boli na diskotéke, prejavovala o teba záujem, bola k tebe milá a všetko okolo toho, dala ti číslo… Činmi prejavovala o teba svoj záujem.

Ale potom, keď ste spolu neboli alebo na ďalší deň, bola už chladná, nezdvíhala ti telefón a neodpisovala ti? Stalo sa ti už niečo takéto?

Ty sa začneš prirodzene čudovať, že čo sa deje. Začneš na ňu myslieť.

Stalo sa to každému jednému z nás, tak vieš presne o čom hovorím. To isté, ale totižto ty začneš robiť jej – záujem a nezáujem. Začneš tieto veci striedať.

Na základe toho si začne veci racionalizovať ako to robíme my chlapi. Začne na teba myslieť.

Prirodzene, čo si robil, keď mala o teba záujem a potom o teba zrazu záujem nemala? Tak si začal na ňu myslieť.

To je to silné, čo sa ti snažím ukázať, že môžeš robiť aj ty, aby ženy na teba mysleli. Ako náhle ťa majú v hlave, tak je to “doma”.

 

A už sa zrazu snaží o teba ona

To, čo jej v tom momente robíš je, že to nemá s tebou ľahké a si pre ňu výzva. To je presne ten pocit, ktorý v nej vyvolávajú zlí chlapci.

Nebude vedieť, čo sa deje, nebude vedieť, na čom si u teba stojí a kvôli tomu ťa začne chcieť. Dobrí chlapci, čo je väčšina z nás, sú v tomto totižto veľmi predvídateľní.

Žena pri dobrých chlapcoch vždy vie, na čom presne je u nich, môže mať od nich čokoľvek, čo chce. Pchajú sa jej do zadku, sú príliš dostupní, ukazujú jej iba záujem.

Ak si aj dobrý chlap, môžeš pri nich túto techniku zmätenia – daj/ber, záujem/nezáujem, použiť so skvelými výsledkami.

Necháš ju v neistote a nikdy nevie, čo sa bude diať ďalej a kvôli týmto veciam jej záujem a príťažlivosť voči tebe stúpnu. Tým sa bude o teba snažiť.

To je konečným dôsledkom toho, čo chceme týmto článkom dosiahnuť.

Mám tu pre teba 7-8 detailných tipov z mojej praxe, čo mi fungovalo a na základe čoho ženy začali prvé písať mne, začali mi posielať svoje erotické fotky, začali ma volať von, začali so mnou sexuálne konverzovať, flirtovať.

Odhaľ Systém okamžitého stretnutia

Prihlás sa na webinár ZDARMA, na ktorom ti odhalím unikátny systém, vďaka ktorému som si dohodol cez internet stretnutie s 52 ženami (väčšinou ešte v ten deň) maximálne do 10 správ, bez jediného centu za platené služby zoznamiek či dokonalého výzoru. A prezradím ti, ako môžeš môj postup okopírovať aj TY.

 

1. Koncept neistoty

To je presne to, čo my chlapi chceme! Chceme, aby ženy občas prejavovali záujem o nás a doslova sa nám občas ponúkali. 

Koncept neistoty tkvie v tom, aby nevedela a nehovoril si jej, v akej fáze sa s tebou nachádza.

Je to aj základný kameň kúzelníkov – zmiasť ťa. Keď sa k niečomu správaš tak, ako keby to malo váhu a dôležitosť, ľudia tomu budú dávať pozornosť.

Ak predstieraš, že to nie je dôležité, budú svoju pozornosť zameriavať inam. Na tom fungujú kúzelníci a iluzionisti, že ťa zamerajú na nejaký bod alebo nejaký objekt, no pritom to kúzlo prebieha úplne niekde inde.

A ty ani nevieš, kde sa to stalo. Je to ten základný kameň – zmiasť ťa. To isté funguje aj v balení.

Ak začneš prikladať bozku, sexu alebo stretnutiu nejaká významnú rolu, ona tomu začne tiež dávať pozornosť, keď o tom budeš viacej hovoriť. Ale ak to nespomenieš, tak si to ani nevšimne.

 

2. Tvoja zaneprázdnenosť

Svoju zaneprázdnenosť dáš žene najavo tým, že napríklad nebudeš prihlásený v dobu, kedy zvykneš byť.

Hovorím tu o tom, aby si nebol predvídateľný a aby si narušil jej zaužívané vzorce.

Napríklad bývaš prihlásený každý večer od ôsmej do dvanástej, takže ona už predvída, že si tam prihlásený a tým pádom jej vôbec nebude divné, že tam si alebo že si spolu píšete.

Skús sa v túto dobu neprihlásiť 1-2 dni alebo prihlás sa doobeda a zrazu narušíš jej vzorce a už budeš nepredvídateľný. Budeš pre ňu zaneprázdnený.

K tomu len dodám, že nebuď často online. Toto je základný kameň úrazu chlapov, že sú neustále online, stále sú prihlásení na pokeci, na Badoo, na facebooku.

Nehovorím, že tam nemáš byť. Hovorím, že nemáš byť viditeľný. Na facebooku si môžeš skryť, že si online a budeš offline.

Môžeš si písať s niektorými ženami alebo jej len medzičasom odpíšeš z offline účtu. Preto hovorím, aby si bol zaneprázdnený a aby si na tú ženu pôsobil, že nemáš na ňu čas.

S tým hneď aj súvisí…

 

3. Nepíš jej, keď si online

Nenapíš jej hneď, keď ťa vidí prihláseného.

Slovami dosť početnej vzorky žien, ktoré mi takéto niečo napísali ohľadom chlapov, s ktorými sa u mňa radili  – “Je online a nepíše mi, teraz sme si písali 2 dni vkuse a načo myslí alebo prečo mi nepíše?”

Vidíš? Už nad tým rozmýšľajú! A toto je presne to kúzlo za tým. Ty jej nenapíšeš vždy, keď si online.

Ona pôjde zošalieť, že ťa tam vidí, ale bude rozmýšľať, že prečo jej nepíšeš. Však minule ste si písali 2-3 dni vkuse a teraz? Čo sa deje?

Ide o to, aby ona myslela na teba, aby si sa jej dostal do hlavy. Spomínaš? A to je tým výsledkom.

Svoju zaneprázdnenosť jej ukážeš aj tým, že jej nepíšeš vždy prvý. Dáš jej priestor na to, aby na teba myslela, chýbal si jej a ukázal si jej, že tu nie si len pre ňu.

Daj jej priestor, aby ti aj ona mala možnosť prvá napísať. Ak ti neodpisuje deň, 2 dni a ak ti neodpisuje už vôbec, tak z môjho pohľadu, o takú ženu by si sa už vôbec nemal zaujímať.

Náznakom toho, že ti nikdy prvá písať nebude, sú 2 dôvody:

1. Buď jej píšeš vždy ty prvý, takže jej na to nenecháš priestor

2. Alebo si nevytvoril dostatočný záujem, dostatočne si nevyužil metódy otočenia kariet, aby sa o teba zaujímala a aby sa ozvala prvá aj ona tebe

 

4. Nepíš jej vždy prvý

Neviem ti presne povedať, či máš čakať 5 hodín, deň alebo 2 týždne. Pokiaľ sa ti po tom ,ako ste sa skvele bavili nedokáže ozvať, tak jej jednoducho napíš znovu.

Ale v tom prípade, ako jej už znovu napíšeš, sa snaž byť neodolateľný, zaujímavý, byť výzvou, nedostupný, súťaživý a mať väčšiu hodnotu.

Ak aj následne po konci tohto rozhovoru ti prvá nenapíše, tak sa na ňu jednoducho vykašli a skús nejakú ďalšiu, pretože sa nepotrebuješ neustále pchať žene do zadku prvý ty.

 

5. Odhlás sa prvý a počas rozhovoru

Jednoducho bez rozlúčenia sa!

Bavíte sa, možno máte skvelú debatu a ty zrazu odídeš offline. Čo to s ňou spraví?

Ani si sa nerozlúčil, prečo si sa nerozlúčil, prečo si odišiel, kam si odišiel… To sú otázky, ktoré sa jej začnú v hlave vynárať.

Ide o to, aby ona na teba začala myslieť. Tam nejde o to, aby si teraz rozmýšľal, či to bolo slušné/neslušné alebo to hodnotil.

Tam ide o to, čo sa začne diať v jej hlave po tom, čo to spravíš. Jej záujem o teba neklesne, o to sa neboj. Jej záujem o teba ešte stúpne.

A keď ti to aj bude vyčítať alebo to bude nejako kritizovať, tak povieš, že si musel odbehnúť alebo si mal niečo dôležité na práci. Vôbec to ďalej zbytočne nerieš a zbytočne to nerozvádzaj s ňou.

 

6. Odmietneš stretnutie

A teraz na mňa možno pozeráš – „Michal, čo to preboha hovoríš? Akože odmietnuť stretnutie, však o to mi presne ide! Ide mi o to, aby sa so mnou stretla a ja budem odmietať stretnutie?“

To nedáva logiku. A o to ide. Ono to vôbec logiku dávať ani nemá…

Ale k tomuto musím ešte podotknúť, že raz odmietnuť stretnutie (samozrejme nie v poslednú hodinu alebo posledných 5 minút pred tým ako sa máte stretnúť!!!) je v pohode, ale musíš navrhnúť nejakú alternatívu.

Čiže nie, aby si odmietal tretie, štvrté, piate stretnutie. Tým pádom sa samozrejme na teba vybodne a nebude mať o teba záujem.

Napríklad – máte sa stretnúť v piatok večer o ôsmej. A ty navrhneš, že vieš čo, prišla sesternica z Ameriky, budeme mať rodinné stretnutie, tak jasné, je to pochopiteľné.

Samozrejme, musíš mať na to dobrý dôvod, aby si také stretnutie odmietol, aby to neznelo ako výhovorka.

Alternatíva bude – odchádza zajtra doobeda, takže môžeme sa stretnúť alebo môžem ti to vynahradiť zajtra o štvrtej poobede. A povedzme vymyslíš nejaké lepšie stretnutie.

Tým pádom sa na to bude viac tešiť a ukážeš jej, že nezahodíš všetko kvôli nej za hlavu. A presne o to ide.

Ukážeš jej, že nie je prvoradá, keď sa s ňou ako s nejakou neznámou ženskou ideš po prvýkrát ešte len stretnúť.

Nezahodíš predsa všetko kvôli nejakej neznámej žene – svoju rodinu, svojich priateľov, svoje koníčky, tie vždy musíš uprednostniť pred nejakou ženou, ktorú ešte nepoznáš.

Takže v tom momente jej ukážeš zaneprázdnenosť a že nie je u teba na prvom mieste, keď ešte ani nemá byť.

 

7. Budeš pre ňu nedostupný a budeš pre ňu výzvou

Ďalší krok z metódy otočenia kariet a vidíme, že to beriem pekne z ostra a dávam ti každý možný tip, ktorý ti pomôže, aby sa ona začala zaujímať, začala ona na teba myslieť a aby ti ona začala písať prvá.

Môžeš to prejavovať rôzne – slovne alebo činmi. Napríklad, že sa nestretávaš s hocijakou ženou. Že ťa musí zaujať niečím viac, ako iba krásnym obalom. Že ti nestačí pekná tvárička.

Tým si pre ňu výzvou. Lebo výzvou bude „čím je ona iné ako ostatné?“ Túto otázku si pri každej žene polož v hlave a tak sa ku nej správaj.

Väčšina chlapov robí tú chybu, že vidia krásnu ženskú a už sú z nej hotoví, už jej vypisujú.

Ty pokiaľ budeš voči žene skeptický, tak prirodzene sa k nej budeš správať tak, aby sa ona kvalifikovala tebe, že ťa je hodná.

Pretože môže mať nejakú inú fotku alebo nemusí byť tá správna osoba a povaha pre teba. Ty si ten, ktorý vedie vzťah, ktorý sa rozhoduje. Nie žena.

Pokiaľ postavíš ženu na piedestál, tak ťa bude manipulovať, ovládať a bude si s tebou robiť, čo chce.

 

8. Ako môžeš zapojiť súťaživosť?

Mám tu 2 jednoduché príklady ako zapojíš súťaživosť do toho, aby sa ona o teba zaujímala:

1. Pravidlo 5-tich – Stretávaš aj s inými ženami

Vidí alebo vie o tom, že sa stretávaš s inými ženami a nemusíš sa tým vôbec tajiť. Je super, keď vie, že nie je tvoja jediná a sú tu aj iné ženy, ktoré bojujú o tvoju pozornosť.

A začne bojovať o tvoju pozornosť aj ona. Tým pádom sa otočia karty. Je to takéto jednoduché.

2. Alebo máš fotky žien okolo seba – krásnych žien, modeliek, hostesiek, nejakých krásnych kamarátok, fotomodeliek

Určite zapojíš aj súťaživosť do snahy o teba, pokiaľ budeš mať okolo seba krásne ženy a budeš sa s krásnymi ženami stretávať.

Ženy to zoberú ako osobnú výzvu, osobnú súťaživosť, že áno, majú ťa tieto, dostanem ťa aj ja!

 

9. Tvoja vyššia hodnota

A posledných a záverečným bodom metódy otočenia kariet je tvoja hodnota. A k tomu mám už len jediné.

V každom bode rozhovoru maj na pamäti a pokladaj si 1 jednoduchú otázku – „Zvyšuje alebo znižuje to, čo práve píšem/robím, moju hodnotu?“

Zvyšuje to, ako ju pozývam na stretnutie, ako sa s ňou bavím, ako som jej napísal, ako si s ňou píšem sexuálne obrazy, ako si od nej pýtam facebook, moju hodnotu?

 

Tak si to celé zhrňme

Výsledkom toho je, že ona sa bude zaujímať o teba, bude ti písať prvá a bude sa snažiť kvalifikovať sa u teba.

To všetko urobíš prirodzene tým, že využiješ jednu z mojich taktík, ktorú som ti tu dal v rámci metódy otočenia kariet.

Či už to bude dávaj alebo ber, umenie zmätenia, koncept neistoty alebo budeš zaneprázdnený, najlepšie je využívať na striedačku všetko dokopy a osvojiť si každý jeden princíp.

Nerob to, čo robí väčšina chlapov, nebuď pre ženy príliš dostupný, nebuď stále online, nevypisuj si s ňou stále, nepíš jej ako prvý, nedávaj jej prvý priame návrhy na stretnutia.

Buď iný a buď práve tým, ktorý v nej spôsobí to, že sa o teba začne zaujímať, pretože problém nie je v ženách.

Odhaľ Systém okamžitého stretnutia

Prihlás sa na webinár ZDARMA, na ktorom ti odhalím unikátny systém, vďaka ktorému som si dohodol cez internet stretnutie s 52 ženami (väčšinou ešte v ten deň) maximálne do 10 správ, bez jediného centu za platené služby zoznamiek či dokonalého výzoru. A prezradím ti, ako môžeš môj postup okopírovať aj TY.

 

Problém je totižto v chlapoch

jedna konkrétna žena sa môže voči jednému chlapovi správať nejak a voči druhému chlapovi správať inak. A tak ako sa správa k tej “väčšine chlapov”, to predpokladám nechceš.

Ty chceš, aby sa k tebe správala výnimočne, osobitne a zaujímala sa, napísala ti prvá.

Pokiaľ začneš používať metódu otočenia kariet a začneš z nej využívať veci, tak uvidíš ako budeš zahrnutý správami od žien, ako ťa budú prvé volať von, posielať ti svoje erotické fotky, ako budú s tebou rady sexuálne konverzovať, ako sa budú s tebou veľmi rady stretávať.

Miesto toho, aby si venoval pozornosť jej, zaujímal sa o ňu, písal jej prvý, tak otočíš karty a toto všetko bude robiť ona. Aby sa odlíšila od všetkých ostatných žien a aby ona získala teba.

Smelo do toho, využívaj metódu otočenia kariet a buď pre ženy zaujímavý natoľko, že ti budú ony prvé písať a prvé sa o teba zaujímať 😉

Zdieľaj na FacebookuZdieľaj na Facebooku