Ako byť fotogenický na fotkách? Skús tento jednoduchý trik!

Ako byť fotogenický na fotkách? Skús tento jednoduchý trik!Kedysi som sa tváril na fotkách hrozne…

Fakt!

Vyplašený pohľad “do blba”, takmer žiaden úsmev a prehnaná starosť o to, či budem dobre vyzerať.

No prirodzene, nevyzeral som 🙂

Ako tak roky išli, začal som naberať sebavedomie a prestal som sa riešiť.

Predsa si môžem vybrať z niekoľkých fotiek, na ktorej vyzerám najlepšie a tú niekde zverejniť.

Už to nebolo o tom, že sa nafotí 36 obrázkov na film a všetky sa dajú vyvolať (staršie ročníky si budú pamätať).

A časom som zo seba mal na fotkách dokonca skvelý pocit a nepripadal som fotogenický iba sám sebe, ale začali ma chváliť aj ženy.

 

Čím to bolo? 

Začal som podvedome využívať jeden malý trik, o ktorý sa s tebou chcem podeliť vo videu nižšie (je v angličtine, ale zmysel pochopíš aj keď nevieš ani ceknúť).

Sranda je, že som to robil úplne prirodzene. No až po vzhliadnutí tohto videa pred pár mesiacmi som pochopil, prečo v tom je také čaro.

Verím, že pre teba bude mať toto video veľký prínos a pomôže ti tváriť sa na fotkách lepšie a konečne budeš aj ty fotogenický!

A sprav pre mňa láskavosť. Ak malo pre teba toto video prínos, podel sa o tieto informácie a daj mu lajk či zdieľaj ho. Jednoducho klikni na tlačidlo pod týmto videom. Veľmi si cením tvoju podporu.

Odhaľ Systém okamžitého stretnutia

Prihlás sa na webinár ZDARMA, na ktorom ti odhalím unikátny systém, vďaka ktorému som si dohodol cez internet stretnutie s 52 ženami (väčšinou ešte v ten deň) maximálne do 10 správ, bez jediného centu za platené služby zoznamiek či dokonalého výzoru. A prezradím ti, ako môžeš môj postup okopírovať aj TY.

 

Zdieľaj na FacebookuZdieľaj na Facebooku